• Nowo otwarty Sklep Nurkowy GOOD-DIVE!


  Przejdź do sklepu
 • Profesjonalne szkolenia nurkowe.

  Chcesz zostać nurkiem, lub powiększyć kwalifikacje? Sprawdź naszą ofertę.

  Zobacz kursy
 • Kontakt.

  Potrzebujesz pomocy, masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Kontakt

Kurs nurkowania trójmiasto|Sklep Nurkowy|Szkoła Nurkowa!

Jako szkoła nurkowania jesteśmy zarówno członkiem SSI (Międzynarodowe szkoły nurkowania), jak i 5-cio gwiazdkowym Centrum Nurkowym PADI (Profesjonalne Stowarzyszenie Instruktorów Nurkowania), co oznacza, że możemy zapewnić Wam pełną gamę uznawanych na całym świecie certyfikatów.

Kurs nurkowania dla każdego!

Zapewniamy pełen wachlarz szkoleń od DISCOVER SCUBA czyli od niezapomnianego pierwszego oddechu pod wodą, aż po DIVEMASTERA. Niezależnie od wieku każdy znajdzie coś dla siebie!

Oczywiście nie zapomnieliśmy o Twoich pociechach, które już od 8 roku życia z programem BUBBLE MAKER będą mogły bezpiecznie cieszyć się nurkowaniem. A dla dziewczynek mamy propozycję pływania w syrenim ogonie czyli mermaiding i one będą mogły również fascynować się naszym niesamowitym wodnym światem czy to w kraju czy za granicą.

W okresie wakacji letnich i zimowych organizujemy dla najmłodszych półkolonie nurkowe pełne niesamowitych wrażeń i atrakcji! Poza wakacjami prowadzimy również cykliczne zajęcia z nurkowania Komando Foki czy zajęcia na wstrzymanym oddechu.opis

kursnurkowaniatrojmiastosklepnurkowyszkolanurkowania

Gdzie kurs płetwonurka możesz zrobić?

Kursy nurkowania prowadzimy w Kościerzynie w Aquacentrum oraz w Kartuzach na ul Kościerskiej 9B, gdzie znajduje się nasz sklep nurkowy, a nurkujemy na akwenach całego świata dlatego też organizujemy wyjazdy zagraniczne nie zapominając o rodzinach nienurkujących, które chciałyby potowarzyszyć nurkom.

Poza ciepłymi wodami polecamy Wam również piękne nurkowanie na Kaszubach, nad jeziorem Niedackim w Twardym Dole, gdzie znajduje się nasza baza nurkowa. Tu napełniamy butle, wypożyczamy sprzęt nurkowy o najwyższej jakości.

Niezależnie od tego, czy nauka nurkowania to branie pierwszych oddechów pod wodą, odświeżenie i poszerzenie swojej wiedzy nurkowej, czy awansowanie na zawodowstwo nurkowe, nasi wysoko wykwalifikowani instruktorzy są w stanie poprowadzić Cię i pomóc na każdym kroku.

Zapraszamy nie tylko chętnych na kursy nurkowania z okolic Kociewia, ale również całe Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Nurkowanie to niesamowita pasja!