Strefa Syren.

MERMAID

 

Pływanie w syrenim ogonie to wspaniała zabawa i sport. To idealny pomysł na spędzenie czasu z dzieckiem. Dla dzieci jest to fantastyczna zabawa, a dla mam – sposób na relaks i dodatkowe ćwiczenia. Pływanie w syrenim ogonie rzeźbi mięśnie brzucha i pośladków. Może też być spełnieniem marzeń z dzieciństwa;)

To kurs dla każdego, kto umie pływać i chce się dobrze bawić rozwijając swoje umiejetności

Podczas szkolenia poznacie techniki pływania w monopłetwie, gdzie obie nogi są złączone. Jak zakładać ogon, jak bezpiecznie wchodzić i wychodzić w nim z wody. Ale najważniejsze to postaramy się Wam przekazać jak dobrze się bawić w takim stroju, zrobimy fotki z tej zabawy i zrobimy pierwszy krok w kierunku freedivingu.

Podczas zajęć maksymalna głębokośc to 5 m, więc będzie potrzeba poznać techniki wyrównywania ciśnienia w uchu, robienia „scyzoryka” i wiele innych.

Startujemy już od 6 roku życia !!! Górnego limitu nie ma. Pod nasza opieką bezpiecznie się bawią dzieci i dorośli !!

Aby wziąć udział w kursie wymagana jest umiejętność pływania oraz swobodnego przebywania pod wodą. W skład niezbędnego sprzętu do mermaidingu wchodzi ogon z monopłetwą a także sprzęt dodatkowy jakim jest maska do nurkowania oraz rurka.

Różne poziomy szkolenia-od try mermaid do mermaid.advanced.

POZIOMY MERMAID

  • DISCOVER MERMAID – to jednorazowa lekcja dla wszystkich którzy chcą spróbować tego sportu, sprawdzić czy to dla nich. Podczas takich zajęć instruktor przeprowadza krótką lekcję wprowadzającą dotyczącą sprzętu oraz technik pływania w syrenim ogonie

KOSZT: 299ZŁ, cena zawiera:

Wypożyczenie monopłetwy i ogonka

60 min. na basenie

zawiera breafing

foto

  • BASIC MERMAID DIVER – to kurs podstawowy, w którym udział mogą wziąć dzieci od 6 roku życia. Podczas kursu małe syrenki uczą poruszać się w syrenim ogonie. Pływać na bezdechu pod wodą, na maxymalną głębokość do 3 metrów.

KOSZT:  450zł, cena zawiera:

1 zajęcia teoretyczna

2 zajęcia  basenowe z ćwiczeniami

wypożyczenie monopłetwy i ogonka

foto

*dodatkowo certyfikat BASIC MERMAID DIVER 150zł

  • MERMAID DIVER – kurs syreny min wiek 10 lat. Podział na wiek dla syren wiąże się z głębokością na jakiej możemy prowadzić zajęcia. Podczas tego kursu syreny uczą się nie tylko poruszać w ogonie, ale także umiejętnie schodzić pod wodę i bezpiecznie nurkować maksymalnie do 5 metrów. Instruktor uczy jak pracować z oddechem, pokazuje też techniki relaksacyjne, które odpowiednio wpływają na czas i sposób nurkowania.

KOSZT 650zł, cena zawiera:

3 zajęcia teoretyczne połączone z 3 zajęciami basenowymi

wypożyczenie monopłetwy i ogonka

foto

*dodatkowo certyfikat MERMAID DIVER 150zł

  • ADVANCE MERMAID DIVER – To kurs skierowany dla syren, które chcą rozwijać wcześniej zdobyte umiejętności. Wymagany wiek to 12 lat. Podczas kursu instruktor pokazuje jak wydłużyć swój czas przebywania pod wodą. Max. głębokość 10m.

KOSZT 950zł, cena zawiera:

2 zajęcia teoretyczne

1 sesja na wodach  otwartych basenowych

  • 1sesja na wodach otwartych

zawiera certyfikat

*cena nie zawiera wypożyczenia sprzętu na czas kursu 200zł i certyfikacji 150zł