Strefa Syren.

MERMAID

 

Pływanie w syrenim ogonie to wspaniała zabawa i sport. To idealny pomysł na spędzenie czasu z dzieckiem. Dla dzieci jest to fantastyczna zabawa, a dla mam – sposób na relaks i dodatkowe ćwiczenia. Pływanie w syrenim ogonie rzeźbi mięśnie brzucha i pośladków. Może też być spełnieniem marzeń z dzieciństwa;)

To kurs dla każdego, kto umie pływać i chce się dobrze bawić rozwijając swoje umiejętności

Podczas szkolenia poznacie techniki pływania w monopłetwie, gdzie obie nogi są złączone. Jak zakładać ogon, jak bezpiecznie wchodzić i wychodzić w nim z wody. Ale najważniejsze to postaramy się Wam przekazać jak dobrze się bawić w takim stroju.

Podczas zajęć maksymalna głębokośc to 5 m, więc będzie potrzeba poznać techniki wyrównywania ciśnienia w uchu, robienia „scyzoryka” i wiele innych.

Startujemy już od 6 roku życia !!! Górnego limitu nie ma. Pod nasza opieką bezpiecznie się bawią dzieci i dorośli !!

Aby wziąć udział w kursie wymagana jest umiejętność pływania oraz swobodnego przebywania pod wodą. W skład niezbędnego sprzętu do mermaidingu wchodzi ogon z monopłetwą a także sprzęt dodatkowy jakim jest maska do nurkowania oraz rurka.

POZIOMY MERMAID

  • TRY Mermaid – to jednorazowa lekcja dla wszystkich, którzy chcą spróbować tego sportu, sprawdzić czy to dla nich. Podczas takich zajęć instruktor przeprowadza krótką lekcję wprowadzającą dotyczącą sprzętu oraz technik pływania w syrenim ogonie

     KOSZT: 350 zł, cena zawiera:

Część teoretyczną

     Wypożyczenie monopłetwy i ogonka

     40 min. na basenie

     zawiera breafing

  • MERMAID EXPLORERS – to kurs podstawowy, w którym udział mogą wziąć dzieci od 6 roku życia. Podczas kursu małe syrenki uczą poruszać się w syrenim ogonie na bezdechu pod wodą,

      KOSZT:  850 zł, cena zawiera:

  • zajęcia teoretyczne
  • 4 zajęcia basenowe
  • wypożyczenie monopłetwy i ogonka

Dodatkowa cena:

-150zł za certyfikat. Certyfikat daje nam możliwość dalszego kształcenia w kierunku freedivingu i dzięki niemu możesz jako pełnoprawny użytkownik korzystać z Deepspot – najgłębszego basenu w Europie 45,45m.:)

  • MERMAID DIVER – kurs syreny min wiek 10 lat. Podział na wiek dla syren wiąże się z głębokością na jakiej możemy prowadzić zajęcia. Instruktor uczy jak pracować z oddechem, pokazuje też techniki relaksacyjne, które odpowiednio wpływają na czas i sposób nurkowania.

        KOSZT 850 zł, cena zawiera:

4 zajęcia teoretyczne połączone z 4 zajęciami basenowymi

wypożyczenie monopłetwy i ogonka

Dodatkowa cena:

-150zł za certyfikat. Certyfikat daje nam możliwość dalszego kształcenia w kierunku freedivingu i dzięki niemu możesz jako pełnoprawny użytkownik korzystać z Deepspot – najgłębszego basenu w Europie 45,45m.:)