HEMMOR
2024

Miejsce
HEMMOR
Wyjazd
11.04.2024
Powrót
14.04.2024
Ilość dni
3

HEMMOR 2024

Wapienny kamieniołom Kreidesee Hemmor, położony niedaleko Hamburga, to miejsce, które od lat przyciąga uwagę nurków z całego świata, a także naszą. Nie brakuje w nim magicznej atmosfery pod wodą🤩Poniżej znajdziesz zdjęcia z naszej ostatniej wizyty🫠
Zbliża się niepowtarzalna okazja, by zanurzyć się w fascynującym świecie podwodnych przygód! Już w czwartek, 11 kwietnia, wyruszamy w podróż, której celem jest magiczny kamieniołom, a Wasze przygody będą miały swoje wyjątkowe miejsce w świetnych domkach tuż obok tego malowniczego miejsca.
Czekają na Was niezapomniane chwile pod wodą, a kamieniołom przygotowany specjalnie dla nurków stanie się Waszym rajem podwodnym. Piątek i sobota to dni pełne niezwykłych wrażeń, które z pewnością dostarczą Wam dreszczyku emocji. Zanurzycie się w krystalicznie czystych wodach o niesamowitej widoczności, odkrywając tajemnice podwodnego świata.
W niedzielę, z sercem pełnym wspomnień, rozpoczniemy powrót do domu, ale do tego czasu czeka nas jeszcze wiele niesamowitych chwil i przygód. Zadbamy o każdy detal, abyście mogli skoncentrować się na tym, co najważniejsze – niepowtarzalnej przygodzie pod wodą i relaksie w wygodnych domkach.
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Dołączcie do naszej ekipy entuzjastów nurkowania i pozwólcie się porwać magii podwodnych głębin. Czekamy na Was z otwartymi ramionami, gotowi do dzielenia się pasją do nurkowania i wspólnego tworzenia niezapomnianych wspomnień.
Zapraszamy Was serdecznie do udziału w tym niezwykłym nurkowym przeżyciu! 🌊🐠✨

Cena wyjazdu

1300 zł

cena nie zawiera

szkoleń dodatkowych, wypożyczenie sprzętu, napełniania butli

cena zawiera

  • Zakwaterowanie
  • Opłaty Bazowe
  • Opiekę instruktorską

Zapisz się na wycieczkę

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *