Explorer.

EXPLORER to program opracowany specjalnie dla dzieci – rozwijający i angażujący. Na pierwszych zajęciach dzieci poznają sprzęt nurkowy i podstawy nurkowania. Kolejne spotkania podzielone są na bloki, podczas, których dzieci uczą się miedzy innymi oczyszczania automatu, komunikacji znakami pod wodą, oczyszczania zalanej maski, odnajdowania automatu pod wodą, kontroli pływalności.
Zajęcia prowadzone są w formie zabaw i zadań przez doświadczonych instruktorów.

CENA

Oplata za zajęcia (4 spotkań )- 800 zł

Opłata licencyjna- 200zł

Niezapomniane przygody w wodzie dla dzieci – Zanurz się pod wodą i odkryj piękno Snorlekingu, nurkowaniu Scuba, Mermaid i Freediving Explorer

Program SSI Explorers pozwala dzieciom od szóstego roku życia zejść pod wodę i spróbować różnych sposobów, na jakie mogą badać otaczający je wodny świat. Zdobędą solidne podstawy ochrony oceanu i będą miały okazję doświadczyć czterech głównych wodnych przygód: snorkelingu, nurkowania, freedivingu i pływania jak prawdziwa syrena. SSI Explorers mogą również poszerzyć swoją wiedzę o nurkowaniu, kontynuując swoje podwodne doświadczenie na kursach specjalizacji, takich jak ekologia ssaków morskich, fotografia podwodna i 20 innych.

Oprócz zabawy dla całej rodziny, Wasze dzieci, które nie osiągnęły jeszcze minimalnego wieku do nurkowania, nauczą się ważnych umiejętności życiowych. Te podwodne przygody pozwolą młodym nurkom nabyć dojrzałość, poczucie własnej wartości i odpowiedzialności. Skontaktuj się z lokalnym Centrum Szkoleniowym GOOD-DIVE, aby uzyskać informacje jak zacząć już dziś!

Zabawa jednak na tym się nie kończy! SSI Explorers mogą przeżyć jeszcze więcej podwodnych przygód, aby zdobyć 22 różne stopnie Specjalizacji Explorer. Mogą doskonalić swoje umiejętności odkrywcze dzięki ekscytującym specjalizacjom, takim jak Eksplorator modeli podwodnych, Model Explorer, Rescue Explorer, Shark Ecology Explorer i Search and Recovery Explorer, a to tylko kilka z dostępnych możliwości.

SSI Explorers mogą nawet zdobyć prawdziwe certyfikaty, tak jak ich rodzice, aby pochwalić się swoimi ciężko zarobionymi ocenami uznania.

Czy program SSI Explorers brzmi interesująco dla Twojego młodego miłośnika mórz i oceanów? Szkolenie następnej generacji miłośników oceanów jest bardzo ważne dla SSI oraz wszystkich Centrów Szkoleniowych i Profesjonalistów SSI.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu SSI Explorers, poszukaj ośrodka szkoleniowego SSI w pobliżu i rozpocznij już dziś!

Dalsze możliwości certyfikacji na wodach otwartych.

OPEN WATER DIVER.
FREEDIVING LEVEL 1.
MERMAID.

    Uwaga!Aby zgłosić twoje dziecko na zajęcia, dziecko musi spełniać potrzebne wymogi

    Wymogi:

    -Umiejętność pływania

    -Minimum 8 lat